Dovolená na motorkách 2011 - 3.část

24. prosince 2011 v 12:53 | Olan |  Z cest
Ahoj lidi,

Mám tu pro vás další pokračování z dovolené n motorkách, který jsme uskutečnili letošní rokÚžasný
Cestu do cílového místa jsem vám již popsal v předchozích částech, proto bych se dnes rád věnoval okolí Rovinje.
Nevím zda se to dá nazvat městem nebo městycem, každopádně v Rovinji to vypadá hezky. Pláže jsou sice kamenité (větší kameny) ale přístup do vody byl perfektní. Pláže ke konci sezóny nebyly některak přeplněné a tak byla možnost být jak na slunci tak ve stínu, pod borovicemi.

Trefili jsme i na příjemné počasí, takže celý týden bylo teplo a krásně svítilo sluníčko - tedy až na den odjezdu ale otom vám napíši jindy Úžasný Samozřejmě jsme celý týden pobytu netrávili jen u moře ale šli jsme se podívat do centra Rovinje. Centrum je velice pěkné a vřele doporučuji návštěvu místní kostela. Za 10 kun se dá vylézt až na místní zvoničku, kde je nádherný výlet na celé centrum a jeho okolí. Pokud někdo nemá rád výšky tak by tento výstup měl zvážit. Věž je celkem vysoká a na vrchol věže se jde po fošnových schodech , které mají velmi úzké stupně. které vypadají že každou chvilku prasknou Úžasný . Proto většina lidí kouká kam šlape a to je kámen úrazu. Tím jak koukáte na nohy tak vidíte krásně až do přízemí - nic pro slabší povahyUsmívající se - za výstup to rozhodně stojí Usmívající se

V příštím pokračování bych se rád věnoval dalšímu výletu do tamního zálivuUsmívající se Rozhodně se máte naco těšitÚžasný. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama