Dovolená na motorkách 2011 - 2.část

21. prosince 2011 v 16:29 | Olan |  Z cest
Zdravím,
Přináším vám pokračování příběhu z dovolené, který volně navazuje na 1část dovolené na motorkách 2011.

Do Lublaně jsme dojeli ve 21:50 takže to bylo těsně před vypršením rezervace. Pán, který měl daný penzion na starosti byl však velmi hodný a už nás vyhlížel. Dokonce nám nabídl i garáž pro zaparkování motorek Usmívající se. Ubytování bylo pěkné a za slušnou cenu. Uvařili jsem něco teplého k snědku a poté už byla jen příprava ke spánku Usmívající se.

Druhý den jsme si s kamarádem přivstali a šli udělat menší úpravu na mé motorce. Úprava se týkala vyndání tlumení z výfuků, které na tomto výletu začlo zlobit už pře Rakouskem. A tak jsme se zdárně do toho pustiliUsmívající se

Po menších úpravách a probuzení všech účastníků výletu jsme vyrazili směr Chorvatsko. Po cestě jsme ještě udělali pár zastávek na občerstvení a natankování motorek.
Cesta krásně ubíhala až jsme se dostali k hranicím kde byly krásné kolony aut. Díky motorkám nás to trápit nemuselo a tak jsme všechny předjeli a přs hranice nás pustili bez kontroly dokladů. U hranic byla také naše poslední zastávka, při které sme naplánovali zbytek trasy a také došlo k výměně oblečení, jelikož tam měli krásné teploUsmívající se.
Zhruba do hodinky už jsme dorazily do našeho hlavního cíle odkud jsme vyráželi nejen k moři ale také na další výlet, o kterém vám napíši v dalším pokračování Úžasný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama