Dovolená na motorkách 2011 - 1.část

5. prosince 2011 v 16:57 | Olan |  Z cest
Ahoj lidi,

Už jsem dlouho nepřispěl na blog žádným článkem tak to dnes napravím.
Článek se jmenuje dovolená na motorkách. Hlavní cíl této cesty bylo Chorvatsko a konkrétně oblast pod názvem RovinjUsmívající se.
Start byl 29. srpna v brzkých raních hodinách, při kterých nás zpočátku doprovázelo chladné počasí a nepříjemná mlha. Ta se ovšem za Benešovem u Prahy začala rozpadávat a na cestu nám svítilo příjmné sluníčko.

První zastávka byla neplánovaná v Třeboni v jižních Čechách, kvůli zapomenuté nabíječce na telefon (později stejně vyhořelaÚžasný) Další zastávka byla až téměř u hranic u benzinové pumpy kde proběhlo i následné občerstvení.
Dále jsme pokračovali dle navigace po okresních silnicích v Rakousku. Bohužel navigace si to přebrala trochu jinak a tak nás vedla po malinkých vesničkách a mi ztráceli čas k našemu prvnímu plánovanému cíli ubytovaní. I přes všechna úskalí jsme měli krásnou vyhlídkovou jízdu. Silinice v Rakousku nemají žádnou chybu a ani v deklarovaných vesničkách. Jízda po Rakousku byla opravdu pohádkou Usmívající se.
Při této krasojízdě nám docházel čas, jelikož jsem museli být do 22h ve Slovinsku v městě Lublaň. Proto jsme pozměnili plány a rozhodli se cestovat i po dálnici. K vytoužené dálnici to bylo ještě daleko a za tmy jsme se teprve blížili ke státním hranicím. Před hranicemi byli úžasné serpentiny, které ovšem mému HD tak nelahodilyÚžasný Po té jsme se napojili na Slovinskou dálnici a pádili do Lublaně....

Jestli sme tam dojeli včas se nechte překvapit v příštím pokračování článku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama