Šťastný Nový rok 2010

1. ledna 2010 v 0:00
Vítám vás v prvním dni roku 2010. Již je to po třetí co vám přeji vše nej do Nového roku. Nemá cenu se moc ohlížet zatím co bylo ale měli bychom přemýšlet nad tím co bude Ale přeci jen malinké blogové ohlédnutí uděláme. Jelikož už je to třetí rok co tento blog funguje tak si mohu dovolit menší statistiku abychom viděli jak pracuji nebo nepracuji

Blog začal fungovat v Červnu roku 2007 od této doby do 1. ledna 2008 se zde vystřídalo 21 článků. Od 1. ledna do 1. ledna 2009 bylo naspáno a publikováno 56 článků. A nakonec bilance roku 2009. Od 1.ledna 2009 do dnes se tu objevilo 25 článků.

Z této statistisky zjistíme, že jsem to letos trochu flákal. Proto si dávám předsevzetí do nového roku V roce 2010 se budu snažit atakovat hranici 60 článků. A jak to dopadne? to se dovíme v příštím roce.

Další věcí, kterou bych rád zmínil je účast Vás čtenářu. Tento blog si již prohlédlo cca 16500 lidí. Proto bych vám rád poděkoval za účast.

To je tedy lehké ohlédnutí za minulým rokem. Byl to opět rok, ve kterém se přihodilo spousty věcí. Nejvíce se mluvilo např. o celosvětové krizy, prasečí chřipce apod. Doufám že v roce 2010 bude více optimistických zpráv než-li těch pesimistických.

Tímto bych Vám a vašim blízkým rád popřál hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojensti v novém roce, ať se Vám daří vše čeho chcete dosáhnout nejen na upravování aut


Obrázky a Animace pro Lide
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama