Listopad 2009

Fiat Bravo 1.4 16V - Jižní Čechy

29. listopadu 2009 v 19:54 Ukaž čim jezdíš
Tento měsíc se s články roztrhl opět pytel. Jsem rád, že i čtenáři se začínají podílet na fungování tohoto blogu. Doufám v nárůst tohoto trendu. V rubrice Ukaž čim jezdíš vám představím Fiata Bravo 1.4 16V jehož řidičem je David. Ptáte se jak sem se k němu dostal? Odpovím : úplnou náhodou a díky jeho ochotě četl jsem si jeho komentář u mého Brava a rozhodl jsem se ho kontaktovat. On mi poslal fotky a s jeho souhlasem je tu zveřejňuji Tak se pojďte mroknout jak to vypadá v jiné barvě než mám já

Technický popis:
Fiat Bravo 1.4 16V
Výkon: 66kW

Tak pár fotek je na světě a kdo se přidá další? Rubrika ukaž čím jezdíš čeká právě na váš článek a fotky, tak neváhejte a pochlubte se

Chorvatská republika

25. listopadu 2009 v 15:25 Z cest
Zdravím vás,

Už je to nějakej ten pátek co sem tu nezanechal žádný komentář a článeček. Jak se říká práce hodně času málo a i to je důvod proč se tu dlouho nic nedělo.

Fotky, které uvidíte jsou focené z Chorvatska, kde jsem byl na dovolené. Kdo ještě nikdy nenavštívil Chorvatsko tak vřele doporučuji. Krásná příroda, hezké slečny, čisté moře atd... škoda jen, že někteří, čistotu moc nedodržují a tak pod některými útesy naleznete různé druhy odpadků.

Fotky budou rozděleny do tří částí v první uvidíte auta co jsem nafotil, v další části uvidíte jiný typ dopravních prostředků a v té poslední budou nějaké ty pohledy do přírody.