Duben 2009

Fiat Bravo 1.4 16V

27. dubna 2009 v 20:23 Ukaž čim jezdíš
Zdravim všechny tunery a tunerky,
V zimě jsem slíbil, že až bude pěkné počasí tak lépe nafotím svého nového člena rodiny. Počásko k tomu přálo a našel jsem i vhodné místo na focení.Proto nebránilo nic tomu aby nevznikly nové fotos.
Trochu vám přiblížím co na fotkách shlédnete. Jedná se o nový model Fiatu Bravo. Pod kapotou se skrývá 1.4 16V s 66kW. Datum narození je 2008 a první setkání se silnicí bylo v listopadu roku 2008. Botičky, jež vidíte na autě jsou od firmy DOTZ. Jedná se o 17 palcová kola (přesné označení DOTZ MUGELLO) s pneumatikami KUMHO 215/45 R17. V dohledné době jsou plánované folie na skla pokud se zadaří finančně. A to bude na delší dobu vše co se týče decentních tunigových úprav. Samozřejmě by si auto zasloužilo alespoň stavitelný podvozek, který by autu dodal tu správnou štávu, ale to je už na delší plány.Zatím zůstane tak jak ho vidíte na fotkách. Pokud budou nějaké úpravy určitě o ně nepřijdete.
Zajímalo by vás jakou to má výbavu?pokud ano tak v tomto autě naleznete 6 airbagů, mlhovky (při zatočení do 40 km/h vám svítí do zatáčky), manuální klimu, rádio na CD, 6 rychlostí atd... Co se týče spotřeby delší trasy jezdíme za 6,5l na 100km a kratší do 7,5l na 100km.
Historky bohužel žádné zatím nemáme, jsme spolu krátcetakže mi nezbývá nic jiného než-li vás pozvat na fotos.
Co vy nato? budu se těšit na vaše komentáře.


Velorex trochu jinak :-D Tuning Příbram

21. dubna 2009 v 8:33 Akcičky
Zdravim všechny příznivce ale i odpůrce tohoto blogu
Dneska sem si pro vás připravil menší bonbónek. Nevim jestli se to dá nazvat Velorexem ale tvarem a stylem to připomíná. Pokud by někdo měl přesný název tohoto pekelného stroje určitě dejte vědět Už vzhled dokládá fakt že se nebude jednat o seriovou varinatu s motorem Jawa. Troufnul bych si říct, že na silnici by to předjelo hodně aut (samozřejmě lepších značek). Bohužel k tomu nemám bližší info protože jsem nepotkal majitele ale třeba to časem napravim a nějak to schrastimTak co vy nato? Budu se těšitna vaše slušné komentáře :-)Tuning show Dlouhá lhota u Příbrami 2009

13. dubna 2009 v 19:39 Akcičky
Zdravim všechny
Minulý pátek a sobotu se konal sraz v Dlouhé lhotě. Oficiálně začala tuningová sezóna ještě týden před Příbramí a to tuning srazem v Brně. Tohoto srazu jsem nebyl účastníkem proto vám nemužů zprostředkovat žádný článek. V Dlouhé lhotě jsem však byl. Dojmy jsou různorodé. Díky opravovanému mostu se opět tvořily kolony. Ovšem nebylo to jen kvůli opravě mostu ale také proto že se sprinty kříží s příjezdovou trasou. Bohužel dalším negativem byl malý počet tuningových aut, které by stály opravdu za podívaní. Proto přináším jen pár fotek, jež byli pro mě nejzajímavější.Ale abych jen nekritizoval tak ke kladům patřilo také kaskaderské vystoupení, které se povedlo jako snad na každém tuningovém srazu kde tato parta vystupovala. Počásko bylo slunečné, proto se zadařilo a ke kladům patří i hezké slečny co se na srazu vyskytovali. Ale konec tlachání a pojďte mrknout na fotky.


Tak tímhle sem jel na srazík jelikož golfíka už nemám.


Našli jse na srazu i sourozenci


Toto nejsou samozřejmě všechny fotky. V tomto měsíci ještě uvidíte fota z kaskadérského vystoupení a pár aut vyfocených více z detailu. Myslím si, že se máte naco těšit