Březen 2009

Trocha nostalgie :-)

9. března 2009 v 23:54 Z jiného soudku
Ahoj lidi tak jak se máte?
Omoluvat se už nebudu, jelikož s časem je to u mě pořád stejné. Ale dneska mám čásek tak sem tak uvažoval co sem lupnout pěkného. Projížděl jsem soukromé fotky a narazil jsem na svoje první auto Jedná se o Škodu 105L to bylo oficiální označení. Já tomu říkal Šáde 105 limuzína Tohle auto se mi vrylo hodně do paměti a moc rád na něj vzpomínám. O tuningu jako takovém sem si mohl nechat jen zdát a proto jsem si upravil jen interiér, a zvenku proběhli jen nutné úpravy na zamezení koroze.

Motor: klasika
Exteriér: Přídavné mlhovky, laděný výfuk, 13 palců plechy, snížené o závit a pul
Interiér: Hnědá koženka se stříbrnými doplňky, svítící lebka, a dvě diody které osvítili znak škodovky, stříbrné potahy, zásuvka na handsfree
Jízdní vlastnosti: Exlusive jak se na šáde patří a v zimě byla napřekonatelná, krásně jsme se vyblbli.
Tak tohle byla první sada fotek. A teď se mrkněte jak to vypadalo za tmy
Samozřejmě mám také spoustu zajímavých zážitků se Šáde. Bohužel jen jeden byl vyfocen. S kamarádem jsme testovali co v zimě škodovka vyjede ale bohužel při zatočení na poslední chvíli šáde jela stále rovně a snowboardistům jsme zničili skokanský můstekPo marném pokusu vytáhnutí Formanem přišla na řadu plastová lopatka a podhrabávání auta aby mohlo být vytáhnuté
A tohle zbylo z toho slavného skokánku
Ale nebojte šáde semnou netrpěla. Zážívala i krásné okamžiky kdy na jaře procházela omlazující kůrou
Bohužel šádulka utpěla i jedno malé zranění když se do mě na semaforech podíval ze zadu pán s volvem Jelikož jsem měl šáduli rád tak jsem opravě věnoval i štědrý denSice byla zima takže to bylo udělané jen na oko ale přeci bych nejezdil s hnusným zeleným čelem. Mrkněte na fotky a sami si udělejte názor.
No a teď uvidíte výsledek štědrovečerní opravy
No a to už jsou poslední fotky, které vám můžu ukázat. Jak říkám vzpomínky byli úžasné a někdy v budoucnu bych chtěl udělat něco podobného na golfíka.Tímto se svámi loučím a těším se na vaší přízeň při dalším článku.