Prosinec 2008

Tuning sraz Panenský Týnec 2008 III

28. prosince 2008 v 16:05 Akcičky
Čágo lidi,
Mám tu pro vás další pokračování tuningu v Panenském TýnciVW už tam nebudou to slibuji. Dnes se zaměřím na zbytek hezkých aut co jse tam vyskytovaliTímto článkem však nic nekončímám v zásobě nějaká videa z tohoto srazu a samozřejmě nafocené kaskadérské vystoupení, které jsem tu tak vychvaloval. Takže konec řečí a pojďte se mrknout na ty krasavce.

Tuning sraz Panenský Týnec 2008 II

27. prosince 2008 v 13:52 Akcičky
Zdravim,
Dnes mám pro Vás další pokračování článku o srazu v Panenském Týnci. Nemá cenu to nějak komentovat, jelikož už jsem vše podstatné řekl v minulém článku. Proto vás uvedu co zde uvidíte za fotky. V tomto článku uvidíte všechny VW co jse na srazu vyskytovaly (samozřejmě jen ty co stojí za podívání).
Informace pro ty, kteří VW nesnášív dalším pokračování už se můžete těšit na další automobilové značky.
Tuning sraz Panenský Týnec 2008

25. prosince 2008 v 20:03 Akcičky
Zdravim všechny čtenáře mého blogu,
Do konce roku bych rád splnil poslední restíksice je to s obrovským zpožděním ale myslím si, že jsi aspoň zavzpomínámeOco se tedy jedná? Jde o tuning sraz v Panenském Týnci. Byl to můj letošní poslední srazík a jelikož bylo krásné počasí tak jsem jel cabriemPo cestě jsem se u benzínky seznámil s cestujícími na stejnou akciTakže hned přibylo další cabrio. Konkrétně se jednalo o model Kaipan. A řeknu vám že, pelášil slušně
Ale zpět ke srazíku. Jak už jsem zmiňoval počasí bylo krásné. Byl skvělý doprovodný program kde vystupovala kaskadérská skupina. Toto představení bylo podle mého letos úplně nejlepšídále zde byla erotická myčka a ta také nebylo k zahozeníBylo naco koukat opravdu luxusní rošťenky.
V tomto článku vám ukážu skupinku krásných aut, které jse hodí vysloveně na projížďky v krásném počasí.
Tento článek bude mít opět více pokračování takže se nebojte další fotky přijdou velmi brzy.
Ukaž čím jezdíš V

21. prosince 2008 v 8:00 Ukaž čim jezdíš
Nazdárek lidi,

Mám tu pro vás prosincový bonbónekJedná se o oranžového ďábla jménem Opel Speedster. Tento model uhání maximální rychlosti 220 Km/h, jeho výkon je 108kW. Na stovku zrychlí pod šest vteřinJízda v tomhle autě je exlusivní pro ty, kteří vyznávají sportovní jízdu před pohodlímOsobně jsem tento model měl možnost řídit, proto vím o čem mluvím. Na kvalitní silnici sedí v zatáčkách jak přikované díky tomu že motor je uložen uprostřed vozu. Za motorem je hned menší zavazadlový prostor. Při sešlápnutí pedálu jde Opel ochotně za plynem. Spotřeba při sportovní jízdě je kolem 12 l na 100km.
V interiéru moc pohodlí nečekejte.Naleznete zde jen nejnutnější věci (ABS, ovladače ventialce apod.) Sportovní jízdu podtrhují kvalitní anatomické sedačky potažené kuží a skvěle do ruky padnoucí volant firmy MOMO. Usedání za volant není moc příjemné při natažené střeše. Zde si troufám říct, že je to jak když lezete do tankuAle takovéhle auto je stejně nejkrásnější bez střechy.
Nevím co ještě dodat. Snad jen kochjete se fotkami z mého soukromého archívu a moc si nezašpiňtě monitor .
Tak co vy nato? Budu se těšit na vaše komentáře

Poslední setkání členů Golf clubu

19. prosince 2008 v 8:00 Akcičky
Nazdárek lidi,
Stejně jako minulý rok , tak i letos se na posledním setkání sešlo 8 členů našeho klubu Říkáte si, že to není nic moc? Nato jaké bylo počasí a ktomu je prosinec tak se nás sešlo dost. Sice auta tuning nepřipomínají ale to není důvod našeho mini srazu Důvod je jednoduchý ,pokecat a zjistit co je nového + snídaně u MekkaJediné včem bychom mohli soutěžit je o nejšpinavější autoPod článkem jsou fota z akce tak se nelekněte a za případné komentáře (slušné) předem děkuji.

!!! Návštěvnost překročila hranici 10 000 lidí !!!

17. prosince 2008 v 19:33

Děkuji všem příznivcům mého blogu za přízeň. Díky vám byla překročena hranice 10 000 lidí. Jen tak dál Pokud máte nějaké připomínky tak je písněte do komentářů Mějte se a doufám, že další 10 000 hranici překročíme ještě dříve

Přišel Ježíšek :-))

17. prosince 2008 v 11:53
Zdravim lidi.

Už sem se tu dlouho neukázal s pořádným článkem ale měl jsem k tomu dobrý důvod Jak jste si jistě všimli prodával jsem Golfíka. Golfík je už ve světě a já musel shánět adekvátní náhradu, která mě zaujme stejně tak jako kdysi Golfík Projel jsem všechny značky a zaujalo mě hned několik vozů mezi nimiž jsem vybíral. Byli to tyto značky: Fiat Grande Punto, Fiat Bravo, Fiat Linea, Hyundai I30, Kia Ceed, Kia Pro - Ceed.Ostatní značky v danné cenové kategorii mě moc nezaujali, proto jsem se rozhodoval mezi těmito typy. Nakonec to vyhrál Fiat Bravo.
Ale abych se nevyhnul oklikou bývalému mazlíkovitak jsem pro vás připravil pár fotek, nafocených během posledního loučení se. Omlouvám se za kvalitu některých fotek. Bohužel jsem měl u sebe jen mobilní telefon.

To byli poslední fotky z garáží v Praze a další fotky jsou foceny hodinu před odjezdem do autobazaru To bylo poslední loučení a předělání do seriového stavu.Tak jak mi přišel před třemi lety do ruky tak mě i opouštěl až na prahy co už nešli sundat a samozřejmě s více naběhanými kilometry

To byl tedy Golfík a nyní se můžeme podívat na jeho nástupce. Jak jsem již zmínil je to Fiat Bravo 1.4 16V 90 koní (66kW). Popisovat vám ho zde nebudu, to jsi nechám až budou kvalitnější fotky. Rád bych jsi ho nechal do rubriky Ukaž čím jezdíš. Fotky jsou pořízené po příjezdu z Prahy tak se nelekněte .Poslední fotečka je přímo z heveru museli jsem přendat na zimní botičky

Rozhodl jsem se zveřejnit složku mého vozového parku. Abych ste mohli sledovat případné úpravy a já mohl vzpomínatPostupně sem dám i zbylé auta. Samozřejmě budu rád i za komentáře (ty slušné).

Kuriozitka z cest

7. prosince 2008 v 19:20
Při sobotní cestě ze Zličína (setkání golfíků) sem si musel zastavit u jedné značky, abych si pořádně prohlídl koně No mrkněte nato, ať to taky víte, jelikož vás to určitě překvapí