Volkswagen na Autoshow v Holešovicích

20. října 2008 v 9:54 |  Akcičky
Zdravím lidičky,
Přináším vám další fotky z Autoshow v Holešovicích. Jen na okraj bych rád zmínil, že veškeré plánované výstavy by se měli konat podle plánu, takže motorky určitě stihneme. No ale zpět k minulé výstavě. Dnes vám sem hodím zbytek fotek aut, které patří do koncernu VW. Konkrétně jse jedná o VW GOLF VI řady, VW Jetta, a VW Passat CC. Už zde nebudu podrobně rozepisovat jednotlivá auta, jelikož by to bylo nadlouho a na další fotky by se hned tak nedostalo.
Proto jen krátce k jednotlivým vozům. Nová řada golfíka mi přišla velmi povedená, a pokud někdo říká, že je to stejné jak V řada tak nemá oči. Samozřejmě, že spousta dílů pochází z páté řady ale celkový vzhled auta je jiný. Nejvíce kde se mi líbí pokrok, oproti páté řadě je záď automobilu, kde byli protažené světlomety - to se opravdu povedlo.
Co se týče vozu VW JETTA. Musím konstatovat že mě moc nenadchl ale tím neříkám, že by byl ošklivý. Bohužel tento typ mi nic moc nikdy neříkal, proto si budete muset udělat názor sami z fotek.
No a nakonec je bonbónek v podobě VW PASSAT CC. Dvěma slovy řečeno "luxusní cabrio". Tato verze je hodně povedená a doplňuje vozy vyšší střední třídy. Kdybychom k tomuto vozu přidaly ještě VW EOS tak s radostí konstatuju, že volkswagenu prostě cabria jdou.




 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama