Škodovka na Autoshow

21. října 2008 v 10:18 |  Akcičky
Na další pokračování o autoshow, jsem si zvolil vozy od koncernu Škoda. S chutí říkám, že i škodovka měla co nabídnout. Objevily se zde novinky v podobě nového Superbu a faceliftované Octavie. Bohužel nato, že měli pronajatý celý prostor v prostřední hale, se tu objevily jen tyto novinky a zbytek mi přišlo, jak když jsem se vrátil o rok zpět. Nadruhou stranu to mělo výhodu větší přehlednosti.
Pokud bych se dostal jen na okraj k jednotlivým novinkám tak u Superbu bych rád zmínil několik věcí. Super design, který určitě Superbu prospěl a díky tomu se určitě stane tvrdším konkurentem ostatním vozů ve své třídě. To, že je v autě dostatek prostoru apod. to už známe z minulé verze. Ovšem i interiér dostal značných změn očemž vás přesvědčí fotky pod článkem.
U Octavie se jednalo jen o facelift, v podobě jiných světlometů, přední masky, zadních svítilen a interiéru podobnému Superbu atd. viz popis Autosalon Paris 2008.
Samozřejmostí je i Fabia, která se tu objevila. Ale jak jsem řekl podobné jak minulý rok, takže nejni pomalu očem psát. Jen bych tu zmínil verzi s bílo střechou. Tato varianta se mi líbí, ale ještě by to chtělo vychytat, aby nebyl vidět tak výrazně přechod mezi jednotlivými barvami.Ovšem kdo někdy něco stříkal lakem tak ví že to taková sranda není, proto by se to nechalo i odpustit už jen pro ten nápad.
To je asi tak vše o škodovkách a těším se na příští rok, ve které by se měli objevit další novinky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama