Poslední výprava do výstavišť v Holešovicích :-)

23. října 2008 v 8:00 |  Akcičky
Jsem tu opět s dalším pokračováním výstavy v Holešovicích. Tentokrát sem vložím zbytek fotek, protože díky autoshow zdržuju článek, který by se měl věnovat tuningu z Panenského Týnce. Hold to bude opožděně ale, jelikož končí sezóna tak bude na co vzpomínat.
Fotky již nebudu komentovat, obrázek si můžete udělat sami z fotek pod článkem. Jen na okraj zmíním, že uvidíte novou Ibizu, Kia Ceed, Citroëny a mnoho dalšího. Nebudou zde chybět ani auta z USA, které dováží firma Denker.
Když sem vás ochudil o text tak to trochu využiju a povím vám co nás bude čekat. Rád bych jsem vložil fotky z tuning srazu z Holešovic, dále bych se podělil a lehký trucktrial. Do rubriky akcičky ještě přibude tuning sraz v Panenském Týnci opět v několika kategoriích. V rubrice Z jiného soudku by se mohla objevit moje cesta do Německa kam se jedu podívat na výrobu kuchyní.
S tím vším počítám do konce listopadu, pokud to půjde tak jako nyní. No a prosinec s Lednem to asi bude malinko útlum díky vánocům a silvestru ale měl bych aspoň v plánu najít letošní nej auta, nej kola, a nej interiér. Ale to už je plánování hodně velké, proto se radši nechejte překvapit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Lidičky co řikáte na tyto stránky?

Super stránky 45% (9)
Jsou fajn 10% (2)
Ujdeto chtělo by to vylepšit 15% (3)
Nic moc 10% (2)
Katastrofa 20% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama