Čína na Autoshow

22. října 2008 v 14:51 |  Akcičky
Zdravím lidičky,
Mám tu pro vás další fotky z Autoshow v Holešovicích. Přemýšlel jsem jestli to má cenu dávat články o jednotlivých značkách, ale pak jsem usoudil, že by to bylo podobné jako kdybych tu rozepisoval jednotlivé auta.
Proto tu mám další kategorii a tu bych pojmenoval "Čína v Evropě". Jak jsem se přesvědčil na vlastní oči nízká cena odpovídá kvalitě. Na pohled tyto vozy nevypadají nejhůř ba naopak vypadají celkem dobře. Bohužel po usednutí do vozu jsem změnil rezolutně názor. Aby se v interiéru ze světlé kůže (pokud to tedy vůbec kůže byla) objevovaly černé prvky a ještě k tomu nehezky zpracované, to bylo na mě moc. Další negativní stránkou bylo usednutí na sedačky. Pohodlí jim nemůžu upřít, ale, co se mi nelíbilo, bylo opět zpracování. Kůže na sedadlech byla zmuchlaná jak kdyby se jednalo o univerzální potah.
Můj názor je ten, že peníze bych do těchto značek nevrazil. To už je lepší jsi koupit nějakou ojetinu. Někdo může namítnou, že většina značek se už dělá u východních sousedů. Ano to souhlasím. A jako příklad uvedu Citroën C- crosser. Sice je "citron" vyráběn tak daleko a kvalitně je to nikde jinde.
Doufám, že Čína zůstane v Číně a unás se budou prodávat, až budou mít opravdu co nabídnout.Sice jsou peníze až na prvním místě jak se říká ale zvážil bych jestli v tomhle případě by peníze hráli roli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama