AUTOSHOW Praha 2008

14. října 2008 v 15:58 |  Akcičky
Zdárek lidi. Od 9. 10 až do 12.10 2008 se konala na pražském výstavišti v Holešovicích výstava automobilů, užitkových vozů a tuningových automobilů. Pro zpestření se konal i mini sraz Truck trialu .
Dojmy z této akce mám v celku dobré Našlo se zde spoustu automobilových novinek, krásných slečen, a rádoby natuněných aut Největší zájem na Autoshow byl asi o oranžového rapida, u kterého pózovala slečna v namalovaném oblečení Bylo opravdu na co koukat. Ovšem i jiné automobilky nezahálely a ke svým modelů přistavily krásné slečny. Nejvíce mě zaujali u Seata a Ferarri
Ale nebojte nekoukal jsem jen na slečny a kontroloval jsem i auta co mě opravdu zajímali a na které jsem se těšil. Můj největší zážitek byl z Vw Scirocco ale našli jse tam i jiné pěkné značky.
Co se týče negativních stránek této výstavy. Nenadchlo mě zabírání výstavních míst čínskými značkami. Opravdu horší auta jsem nepotkal (určitě uvidíte z fotek v některém z článků). Díky tomuto jsem tam nezahlídl vozy Ford, Chevrolet apod.
Jinak to bylo vynikající a organizace neměla chybu. Fotky zde najdete postupně a dnes začneme netradičně těmi slečnami tak si to užijte a těšte se na další fotky, které tu budou co nevidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama