AUTOCAMP PODROUŽEK U NETOLIC

9. září 2008 v 17:26 |  Akcičky
Poprvé mám tu šanci předvést vlastní fotky z kubového srazu golfů v autocampu Podroužek :-) Tento super srazík se konal na konci srpna tohoto roku :-) kdyby jste nevěděli jakého tak 2008 :-) Zážitků a fotek mám plno takže tomu věnuju minimálně dva články :-) proto předem upozorňuji ty co nemají rádi golfíky, že v dohlednou dobu mají tak trochu smůlu.
Když sme probírali tento sraz na klubovejch stránkách, padl tam jeden nehezký příspěvek otom, že to byl sraz hnusnejch aut a autor ještě popisoval co jsi nepředstavuje jako tuning :-) Neřikám že všechna auta byla extra natuněná ale ....
Ptáte se co skrývá slovíčko ale?,, Ale" skrýva pod sebou to, že to nebyl sraz tuningovej ale jen sraz příznivců značky VW GOLF.
Golfíci se sešli od I až po V řadu svého vývoje :-) Účast byla také hojná a to přes 80 vozidel :-)A jsem moc rád, že se nás sešlo tolik jelikož tento sraz se kryl se srazem v Mimoni (Mimoňské války).
Pořadatel toho srazu opět jako každý rok nezklamal a snažil jse připravi sraz tak jak má být :-) Tzn. proběhli soutěže ve sprintování, gumování a o nej golfíky :-) Za vše byli samozřejmě poháry.
Je vám divné že v autocampu se může sprintovat a gumovat? Ničeho se bát nemusíte spritn probíhal po vlastní ose. Výhercem se stal Wendelin. Bohužel se sprinty neobešli bez zranění, které bylo možná podpořeno kapkou alkoholu z předešlého dne :-) zraněný nám upadl na zem (všichni si myslíme že chytal nějakého zajíce :-)). Jestli si myslíte že prozradím jméno tak bohužel nemohu jelikož by se na mě LIPI zlobil :-)
Co se týče soutěže gumování :-) není očem mluvit :-) Opět bodoval RON, který snad ještě nikdy nebyl poražen. Abych nezapoměl tak soutěž gumování probíhala tak že soutěžící dostal papír s nakreslenou trasou a tu musel co nejrychleji vygumovat :-)
Poslední poháry byli rozděli do třech kategorií a to samozřejmě na první až třetí místo :-) První kategorie byla I až III řada golfíků a ta druhá byla IV až V řada. Hodnotila odborná porota a také lidé co se účastnili srazu. Tentokrát se shodla jak porota tak diváci celkem podobně :-)
Kdo vše vyhrál to vám tu řikat nebudu a ukážu vám radši výherní auta:-) Měj te se zatim fajn a brzo se tu potkáme u dalšího článku :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Honziq Honziq | E-mail | Web | 6. března 2012 v 14:40 | Reagovat

Super blog ;-)

2 Russell Russell | E-mail | Web | 29. června 2012 v 14:17 | Reagovat

Fajn blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama