Září 2008

Autocamp Podroužek u Netolic IV

17. září 2008 v 16:37 Akcičky
Nazdárek lidi. Jsem tu zas s předposledním článkem o tomto srazu.Už jsme tu probrali skoro vše :-) vítěze, všechny auta co se vyskytli na srazu apod. Teda všechny auta ještě ne :-) nevim tedy jestli se to dá nazívat ještě auty ale dojelo to a to už je co říct :-) Pokud stále nechápet tak z fotek to jistě pochopíte a pak si nato budete moct udělat vlastní objektivní názor :-)
Hlavně pokud se bude někdo chtít vyjádřit do komentářů tak hlavně slušně :-) moc vám děkuju a tady jsou fotky z REZ TUNINGU :-))
No tak to byla jen ochutnávka :-) aby jste věděli, že VW jsou nesmrtelní :-) Teď tu pro vás mám ale jednu libovku :-) Přijel sní vedoucí našeho klubu :-) A tak sem si to chtěl nechat tak trochu na konec :-). Nejni to sice VW ale moc daleko k tomu nemá :-) Jedná se o luxusní Audinku, která stojí za podívání. Tak tady je:-)

AUTOCAMP PODROUŽEK U NETOLIC III.

11. září 2008 v 14:15
Servus lidi. Tak je tu další pokračováníčko :-) jak jsem slíbil tak plnim a jsou tu golfíci od I až do III řady.
Ke srazu jsem snad vše dodal, takže nemám ve směs co psát :-)
Docela by mě zajímalo jak to letos dopadlo na Mimoňských válkách:-) tak kdyby náhodou někdo tam byl tak mi dejte vědít ať jsem zas o kapku chytřejší :-)
Málem bych zapoměl vás nalákat ještě minimálně na jedno pokračování :-) to jsem si musel nechat na konec :-) tak mi zachovejte přízeň ať vidíte co knám letos vše dorazilo :-) sám jsem byl překvapen :-)

AUTOCAMP PODROUŽEK U NETOLIC II.

10. září 2008 v 20:15 Akcičky
Další pokračování perfektního srazíku je tu :-) Vítěze jsme už viděli tak jsem to roztřídil na IV a V řadu golfíků. Příště už bude I až III řada :-) Abych vysvětlil to přeskakování:-) je to z toho důvodu že mám radši tyhle dvě řady a havně je to pomsta těm, kteří při hlasování o nej golfa IV a V řady nehlasovali.
Co dále dodat k srazíku :-) ještě jsem nedodal, že jsme měli perfektní počasí jako by bylo objednané :-)Ještě že se nedá meterologům věřit a počasí bylo přesně naopak než hlásili :-)
Další postřeh byl z místní restaurace :-) už by bylo na čase aby tam začal vařit někdo jiný. Nebylo to tak nejhorší ale taky se nedá říct že by to bylo nejlepší :-)
No ale konec tlachání, jdeme se podívat na další fotky :-)

AUTOCAMP PODROUŽEK U NETOLIC

9. září 2008 v 17:26 Akcičky
Poprvé mám tu šanci předvést vlastní fotky z kubového srazu golfů v autocampu Podroužek :-) Tento super srazík se konal na konci srpna tohoto roku :-) kdyby jste nevěděli jakého tak 2008 :-) Zážitků a fotek mám plno takže tomu věnuju minimálně dva články :-) proto předem upozorňuji ty co nemají rádi golfíky, že v dohlednou dobu mají tak trochu smůlu.
Když sme probírali tento sraz na klubovejch stránkách, padl tam jeden nehezký příspěvek otom, že to byl sraz hnusnejch aut a autor ještě popisoval co jsi nepředstavuje jako tuning :-) Neřikám že všechna auta byla extra natuněná ale ....
Ptáte se co skrývá slovíčko ale?,, Ale" skrýva pod sebou to, že to nebyl sraz tuningovej ale jen sraz příznivců značky VW GOLF.
Golfíci se sešli od I až po V řadu svého vývoje :-) Účast byla také hojná a to přes 80 vozidel :-)A jsem moc rád, že se nás sešlo tolik jelikož tento sraz se kryl se srazem v Mimoni (Mimoňské války).
Pořadatel toho srazu opět jako každý rok nezklamal a snažil jse připravi sraz tak jak má být :-) Tzn. proběhli soutěže ve sprintování, gumování a o nej golfíky :-) Za vše byli samozřejmě poháry.
Je vám divné že v autocampu se může sprintovat a gumovat? Ničeho se bát nemusíte spritn probíhal po vlastní ose. Výhercem se stal Wendelin. Bohužel se sprinty neobešli bez zranění, které bylo možná podpořeno kapkou alkoholu z předešlého dne :-) zraněný nám upadl na zem (všichni si myslíme že chytal nějakého zajíce :-)). Jestli si myslíte že prozradím jméno tak bohužel nemohu jelikož by se na mě LIPI zlobil :-)
Co se týče soutěže gumování :-) není očem mluvit :-) Opět bodoval RON, který snad ještě nikdy nebyl poražen. Abych nezapoměl tak soutěž gumování probíhala tak že soutěžící dostal papír s nakreslenou trasou a tu musel co nejrychleji vygumovat :-)
Poslední poháry byli rozděli do třech kategorií a to samozřejmě na první až třetí místo :-) První kategorie byla I až III řada golfíků a ta druhá byla IV až V řada. Hodnotila odborná porota a také lidé co se účastnili srazu. Tentokrát se shodla jak porota tak diváci celkem podobně :-)
Kdo vše vyhrál to vám tu řikat nebudu a ukážu vám radši výherní auta:-) Měj te se zatim fajn a brzo se tu potkáme u dalšího článku :-)

Truck trial 2008 Milovice II

9. září 2008 v 16:12
Zdárek lidičky :-) jsem tu po čase zase na chvilku:-) a proto doladim složku truck trialu a vložím tam zbytek fotek :-) budou nejen ve složce ale i pod tímto textíkem abych vám ušetřil práci. Později si to můžete vyhledat i v té složce ale to vy jistě stejně víte :-) Už vás nebudu zatěžovat čtením blábolů a mrkejte na zbytek :-)