Duben 2008

Nějaké hezké kola z Příbrami :-)

26. dubna 2008 v 12:00 Akcičky
Zdarec všem čtenářům. Mám tu provás poslední fotky z Příbrami :-) Tentokrát se bude jednat o krásná a zajímavá kola :-) Těmito obrázky se také zkompletovala složka fotek o tomto srazu. Další srazík, který asi navštívím budou Plasy u Plzně :-) Doufám, že bude naco koukat. Nevim co bude následovat dál za články. Jeden tedy už je v plánu. Zajímalo by vás co v něm bude? No jediné co prozradím, že článek bude patřit do sekce ukaž čím jezdíš :-) A víc ani ťuk. Tak si prohlídněte kola a brzy se stavte na omrknutí dalšího článku :-)

Pěkné zadečky z Příbrami :-)

24. dubna 2008 v 12:00 To nejkrásnější
Servus lidi. Přemýšlel jsem co jste ještě z Příbramského srazu neviděli a nakonec sem nato přišel :-) Nakoukli jsme již na předky aut i do interiérů takže na řadu přišly zádě aut :-) Kdo myslel že to budou nějaké holky tak bohužel :-) Ale stejně tam byla zima takže by to ani dost dobře nešlo :-) Tak si prohlídněte aspoň tyhle zadky :-)

Tuning sraz Dlouhá lhota u Příbrami 11-12.4 2008 část III

21. dubna 2008 v 12:00 Akcičky
Zdravim.Fotky, které proběhly tímto blogem ze zrazu v Dlouhé lhotě pojednávaly jen o exteriérových úpravách. Našel jsem na tom to srazu i pár opravdu pěkných interiérů.Proto se svámi o ně podělím :-) Jsou to opravdu libové interiéry, které stojí za shlédnutí :-) Tak se inspirujte :-)

Tuning sraz Dlouhá lhota u Příbrami 11-12.4 2008 část II

19. dubna 2008 v 19:38 Akcičky
Zdravíčko. Další salva fotek je tu. Nebojte už to nebudou VW ale zbytek pěkných aut. Nebudu už to nějak komentovat. Mé názory jste jsi již mohli přečíst v článku pod tímto. Tak se pěkně kochejte:-)

Tuning sraz Dlouhá lhota u Příbrami 11-12.4 2008

17. dubna 2008 v 17:19 Akcičky
Tak vás tu lidičky vítám. Z nadpisu je už víceméně jasné oco jse tu bude jednat.V sobotu jsem se účastnil tuningového srazu v Dlouhé lhotě. Bohužel musím konstatovat, že na mě až tak velký dojem tento sraz neudělal. Asi nebudu jediný kdo má tento názor. Ptáte jse co se mi tam nelíbilo? No tak třeba dlouhá doba v kolonách. Dle mého názoru jse mohli organizátoři poučit z předešlých ročníků. Další nepříjemné překvapení bylo při vjezdu do areálu. Částečná neschopnost organozátorů a hlavně neukazněnost řidičů zapříčinilo to, že se auta upravená promíchavali stěmi neupravenými. Díky tomotu rozdělení se musel člověk prodírat mezi seriovkama aby našel nějaké pěkné auto.Co se týče ceny vstupného to nekomentuji, dle mého názoru je to hodně.
Avšak pár pěkných aut se tam našlo a ty se určitě vyskytnou zde na stránkách.Vcelku mě překvapila účast ,,tužingových aut´´ ale pokud jse to líbí majitelů tak je to jejich věc. Méně překvapující byli borečkové , kteří místo toho aby jsi to rozdali na sprintech nebo při gumování tak machrovali mezi lidmi. No snad jednou ten rozum dostanou :-)
Na spoustě obrázků jsou auta značky VW. Není to tím, že sám jezdim ve stejné značce ale je to tím, že tyto auta patřily k těm nejhezčím. DOcela by mě zajímalo kolik aut by tam bylo takových nebýt VW golf clubu a VW clubu :-) Tak konec keců a pojdte se mrknout na těch pár fotek :-)
Jinak vše co jsem tu napsal jsou jen moje názory.Pokud bych se někoho dotknul tak se omlouvám ale tak to vidím já. Jinak se klidně můžete vyjadřovat v komentářích. Díky.

Dodatek

14. dubna 2008 v 21:21
Zdravim jen pro dodatkové info. Zbytek fotek z Mobitexu 2008 je v galerii. Tak je zkoukněte No a další článek se připravuje a bude to z tuningového setkání v Dlouhé lhotě u Příbrami . Tak se mějte a těšte se

MOBITEX - BRNO 2008 část III

10. dubna 2008 v 23:22 Akcičky
Jsem tu zas :-) Fotek mám z Mobitexu hodně :-) a proto abych tu nedělelal padesát článků proto je tato část je poslední :-) Zbytek fotek najdete v galerii, která se skrývá po levé straně. V další etapě by jse tu měli objevit fotky z tuning srazu Dlouhá lhota u Příbrami :-) jestli jse tam tedy dostanu.

MOBITEX - BRNO 2008 část II

8. dubna 2008 v 12:00 Akcičky
Zdarec lidi. Už asi nejní o Mobitexu co povídat :-) To nejlepší na výstavě máte v nedělním článku :-) Teď už jde opravdu jen a jen o nábytek. Proto doufám že mě neukamenujete zato , že tu nejsou jen auta:-) No a teď už jsem dám další fotky :-)

MOBITEX - BRNO 2008 část I

6. dubna 2008 v 19:10 Akcičky
Další slib je tu.Jak sem řikal účastnil jsem se výstavy Mobitex. Tato výstava se konala v Brně. Nejdenalo jse jen o výstavu designu.Mohli jste zde nalézt i výstavu letadélek, modelů autíček, rybaření apod. Nyní vám prostřednictvím blogu představim modýlky :-) A pokud to nějak pujde tak bych měl i video ale bohužel bez zvuku :-( Rozhodně ale bylo naco koukat to mi věřte :-)