Březen 2008

VW GOLF IV for year 2008

30. března 2008 v 19:44
Už jsem tu zas a plním další slib :-) Na nová kola přišly konečně gumy tak jsem v pátek neváhal a nechal jsem je hned nazout :-) no a pak už to bylo jasné :-) Chtěl jsem vidět jak to bude vypadat, tak sem věnoval sobotu převlečení celého auta do nového kabátu a neděle padla na nablejskání auta:-) Tak se kochejte a klidně komentujte :-)

Tak kola jsou doma :-)

16. března 2008 v 20:34
Zdravíčko. Jak sem slíbil tak plnim:-) V pátek jsem si dojel pro nová kola.Jediný problém je, že musim ještě čekat na gumy.Ty snad přijdou již příští týden.Takže jsou fotky zatím jen disků :-) ale hned co budou na autě tak tu fotky rozhodně přibydou :-) Kldině piště i názory budu rád.

MOBITEX - BRNO 2008

13. března 2008 v 22:36 Z jiného soudku
Zdravim vás lidičky.Vím že tento blog je především o autech a vše co knim patří :-) ale i tak si dovolim jednu malou změnu. Po velikonocích se koná výstava v Brně.Ptáte se co jse tam vystavuje? Jedná se o výstavu nábytku a všeho co k interiéru patří. Na tuto výstavu se také chystám jelikož studuju navrhování interiéru , takže bych tam neměl chybět.Krom toho na Mobitexu budu vystavovat i své dílo :-) Jedná se o projekt třígeneračního bydlení. Tak jsem upřímě zvědav jak to dopadne.Rád bych tu ponechal pár fotek toho co budu prezentovat ale blog mi to nepovoluje.Pokud jste zvědavý jak to vypadá tak se zajeďte mrknou na výstavu :-) Fota z výstavy jse tu určitě objeví a pokud zjistim proč nemůžu vkládat obrázky svého projektu , budou tu tim pádem i tyto fotky :-)

Zličín Březen 2008

7. března 2008 v 15:43 Akcičky
Tak jsem tu zas. Minulý týden jsem byl opět na klubovém srazu :-) Zatim to jsou ve většině případů seriovky ale počasí zatim tuningu nepřeje :-)V dubnu to doufám bude už lepší. No nato jaké bylo počasí se nás celkem sešlo hodně. Proty co už si nevzpomínají,jaké bylo počasí, hned připomenu.Z domova jsem vyjížděl ve slunečních brýlích a čím víc sem se blížil ke Praze tím to bylo horší.Najednou se strhla průtrž mračen a nebyl vidět ani na dva metry, spolu s deštěm přivál pěkně silný vítr a lítali reklamní panely.Poté co to utichlo byl všude akorát bordel :-) No a to je konec pohádky a teď už jsem dám jen fotky.

Luxusní alu kola

6. března 2008 v 17:05
Zdravim lidi.Tak jsem tu zas z kolama.Pročesával jsem kompa a zjistil jsem, že má ještě pár fajnovejch koleček se kterýma se rád podělím.Na mém autě je určitě nenajdete zatím jelikož cena začíná na 10tisících :-)Ale pokud se budou vyskytovat na vašich autech tak nezapomeňte poslat fotečky rád se podívám :-) a myslim si, že bych nebyl sám:-)

Nová kola

5. března 2008 v 15:22
Zdravim všechny čtenáře :-) Tak jak už víte prodal jsem drobkovi kola a teď už jsou objednané jiné :-) Zajímá vás jaké? No to se nechte všichni překvapit.Vybíral jsem celekm dlouho a nechával jsem si i radit :-) proto se muj výběr několikrát změnil.Teď už je definitivně rozhodování ukončeno:-) Jsem zato rád a snad budou i pěkné.Až je budu mít tak jsem dám foto.Nyní sem dám foku všech kol nad kterýma jsem uvažoval :-) a že bylo z čeho vybírat to mi věřte :-) Byl bych rád kdyby jste se zapojily do KOMENTÁŘÚ a napsaly názory jaké se vám z této nabídky líběj nejvíc :-)