Únor 2008

Slib je slib :-)

29. února 2008 v 18:26
Tak jak sjem slíbil tak se teď stalo :-) Kola jak už jistě víte mají nového majitele.Ten mi právě poslal fota.A já slíbil, že je zveřejním tak je to tady.Kvalita fotek je zhoršená, protože je to focené mobilem.Proto se omlouvám.


Kola jsou prodáná

27. února 2008 v 22:33 Prodám
Zdravim lidi.Kola co jsou v předposledním článku jsou již prodaná.A letošní sezónu se chystáme s drobkem na nová kola.Myslim se že už není třeba tajit jaká to budou a proto se svámi klidně podělim :-) Ale prvně sem ještě vložim pár fotek starých kol jak dopadly po vyčištění. Strávil jsem natom hodně času a tak doufám, že se k čištění kol zas tak rychle nedostanu. Od nového majitele mám slíbeny fotky až je nandá na svého golfíka.Tak pokud pošle tak se tady na blogu rozhodně objeví :-)
No a teď bude fotečka nového disku tak doufám že se budou líbit tak jako mě :-)


Prodej elektronů

18. února 2008 v 22:43 Prodám
Ahoj lidi. Mám tu naprodej kola viz.obrázek. Jsou to šestnácky, rozteč je 5x100.Menší kosmetické vady.Cena se pohybuje kolem 2000 za kolo.Při rychlé dohodě je možná sleva.Jedná se jen o disky ne o pneu.


Jak je natom tuning sraz v Hradci Králové

7. února 2008 v 20:06
Zdravim všechny v komentářích bylo psáno že chybí termín na tuning sraz v Hradci Králové.Tak už je to definitivně jisté že nebude viz. následující článek (článek převzat z vw golf clubu):
Největší setkání milovníků tuningu, které se od roku 2002 každoročně konalo na královéhradeckém letišti, se letos neuskuteční. "Příčinou je definitivní rozhodnutí radních města Hradec Králové, kteří nám odmítli pronajmout areál letiště," uvedl Radek Bervid, jednatel pořádající společnosti X-cars.
5. 2. 2008 14:58 - HRADEC KRÁLOVÉ

Tuning party byla v minulých letech největším tuningovým srazem v České republice. Víkendového srazu, na kterém se setkávali majitelé a obdivovatelé individuálně upravovaných vozů, se účastnilo až 30 tisíc osob. Na loňském šestém ročníku se sjelo na šest tisíc aut. "Vzhledem k tomu, že se nám letos již nepodařilo zajistit jiný adekvátní prostor, pořádání Tuning party 2008 jsme zrušili. Nechceme slevit z kvality, na kterou byli naši návštěvníci zvyklí," dodal Bervid s tím, že hledají investora, který by financoval výstavbu multifunkčního areálu, na němž by nechyběla ani dráha.

Podle mluvčího hradeckého magistrátu Václava Svobody, souvisí rozhodnutí radních se změnou statutu letiště z neveřejného na veřejné. Změna neumožňuje konání akcí, které zaberou letovou dráhu. Město přitom vyinkasovalo od pořadatelů tuningového srazu nájemné ve výši 125 tisíc korun.

Skutečnost, že se město se rozhodlo upřednostnit letový provoz, nemá vliv pouze na pořádání tuningové party, ale i dalších akcí. Konat se tu nebude například ani rovněž tradiční Truck Fest. Výjimkou je pouze mezinárodní hudební festival Hip Hop kemp nebo rockový Rock for People. "Kulturní podniky ohroženy nebudou. Příslušný díl letiště chceme od letecké části oddělit plotem. Areál je dostatečně velký," vysvětlila loni rozhodnutí hradecké radnice náměstkyně primátora Pavla Finfrlová (ODS). V polovině června se na letišti uskuteční letecká show.

Letiště získalo město do svého vlastnictví od armády, která ho spravovala do roku 2003. Nyní v jedné z budov staví vědeckotechnický park a také na něm chystá projekt výstavby republikového výcvikového centra hasičů a základny humanitární pomoci.