Ukaž čim jezdíš :-) II

9. září 2007 v 19:44 |  Ukaž čim jezdíš
Zdárek lidi jsem rádi, že můžeme pokračovat v rubrice ukaž čim jezdíš.:-) Samo,že bychom byli radši kdyby jste se zapojili také vy :-)Ale do toho nikoho nutit nebudem.
Ptáte jse do jakých končim dnes zabrousíme? Dnes půjdeme zkouknout kolegy z Japonska a konkrétně vůz pod jménem Nissan Micra.Tak už sedejte a pojdte se mrknout :-)
Jedná se konkrétně o označení Nissan Micra 1.3 LX.Je to třídvířko takže je to jen takové auto na vození slečen :-) a i přesto, že jse jedná o starší dámičku tak se za ní určitě majitel stydět nemusí.Věk se sice u dam nemůže prozrazovat ale tady je blog plný vyjímek:-)Datum narození se píše od roku 1990.Své nejlepší léta však netrávila v Japonsku ale u našich sousedů v Německu.No a nato kolik jí je už let, tak s výkonem 40 kW se dokáže ještě vyhecovat na 150 km/h.To je slušné co :-)
No máme tady i příhodu, která potkala majitele v průběhu půl roku co se znají :-) Příhodu necháváme napsanou tak jak nám byla poslána aby se to nějako nezkomolilo :-) Jdeme nato :-)
Tak nám to napsaly :-)) :Jednou mě má dáma pěkně vylekala. Na řevnickém náměstí mi z pod kapoty začal stoupat hustý tmavě šedý dým. Leknul jsem se, že snad hoří, tak jsem rychle vypnul motor a vystoupil. Když po delší chvíli stále stoupal jen dým, otevřel jsem kapotu. A tu jsem uviděl základ sauny. Na rozpálený motor stříkala voda z prasklé hadice od chladiče. Protože byla v chladiči zimní směs, tak tenhle "sajrajt" dělal ten tmavý dým. Tak jsem nechal motor vychladnout, zavřel kapotu a šel domů pěšky. Moje chudinka s tím marodila přes týden, než jí přivezli novou "aortu". Jinak ( a to musím zaklepat) slouží oddaně a v klidu.
S tuningem nemáme prej počítat ale jak já a muj kolega říkáme nikdy neříkej nikdy :-)Kecy už dáme stranou a lupnem sem ty fota :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 girlforspeed a/k/a No Diggity girlforspeed a/k/a No Diggity | E-mail | Web | 10. září 2007 v 19:18 | Reagovat

Hi hi...tak hlavně, že už jí slouží zdraví :o) :-D

2 Olan Olan | 10. září 2007 v 21:14 | Reagovat

zdraví je důležité :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama