Červenec 2007

Krásné ozdoby krásných aut :-)

22. července 2007 v 20:16 To nejkrásnější
Nějako nás nenapadlo co sem dát aby se to líbílo.Jak jste si jistě všimly tak jse vše točí kolem aut.Ale k autíčkům neodmyslitelně patří krásné slečny.Tak to teď tady trošínku napravíme a nalepíme jsem pár takovej hezounkej foteček :-)Příjemné pokoukáníčko.Textem vás unavovat nebudem jelikož jsi myslíme, že by jste při pohledu na ty fotky ani nečetly :-)

No aby jste neřekly že je to jen o VW tak samo že jsem dáme i jiné kárky :-)
Snad vás to ještě neunavilo :-)
No a jako poslední fotku máme takovej malej bonbonék.Na tomto obrázku uvidíte jak se bavěj německé holky :-)A všimněte jak je ta slečna co tlačí auto obutá :-) Asi měla sen tak jse nato obula :-) Konec řečí fotka je tu.


Zmije

10. července 2007 v 21:32 Filmy a auta
Lidičky a je tu další pokračování rubriky Filmy a auta.Jako další filmek (seriál) jsem zvolil film pod názvem Viper.Patří to k hodně známým filmům, takže si asi všichni vzpomínáte.A proty kdo ne (samo že i proty co si vzpomínají) sem písnu pár řádků o filmu i o vozu.Přeju vám příjemné počtení snad to bude stát zato.

VIPER
Akční film z roku 1994 byl natočen v USA.Režii toho filmu spáchal Danny Bilson.V hlavních rolích se nám představily Dorian Harewood, James McCaffrey, Joe Nipote a Jon Polito. V tomto filmu vynikla i mimo jiné automobilka Chrysler - konkrétně se svým modelem Dodge Viper RT/10 později GTS. První řada seriálu měla 13 dílů a celkem byly natočeny 4 řady ( 78 dílů ).Seriál se začal vysílat v USA v roce 1994 a poslední končil o pět let později.Délka jednoho dílu je cca 46min. V první řadě se objevuje kriminálník Michael Payton, kterému byla vymazána paměť jelikož patřil k nejlepším řidičům. A díky těmto přednostem se stal tajným agentem pro boj se zločinem.Jako pomocník mu byl přidělen Viper RT/10.V dalších řadách se nám toho moc neměnilo až na tu poslední, ve které byli dvě zásadní a to, že Michaela Paytona nahradil Joe Astor a byl vyměněn i červený Viper RT/10 za modrý Viper GTS.Změna červeného Viperu na stříbrnou verzy se nazývala Defender - Návrh byl přímo v Chrysleru. Defender byl postaven na podvozku Viper Roadster a byl prodloužen o 15 palců. Na celý film bylo dodáno tucet červených vozů Viper.Za tento film mohla automobilka Chrysler děkovat, díky němu se nedosatala do bankrotu.
No tak to pro dnešek bude stačit apokračování bude v brzku tak se těšte pokude chcete:-)Ale parametry tohoto vozu určo stojí zato.
Jsme tu zas a snáma pokračování otomto krásném a nadupaném vozíku :-)Jdeme nato.
Parametry vozu:
Myslím si, že už od pohledu na Viper RT/10 je poznat že nejde o rodinný vůz nebo o nákupní tašku.Nesouhlasí snad někdo semnou?Tak vám dám pár čísel aby jste věděli podle čeho tak usuzuju :-)Srdíčko Vipera je zážehový V10 o objemu 8300 cm3.Výkon je 372 kW což už vyvrací nákupní tašku :-) Maximální točivý moment je 678 Nm.Délka vozu je 4459 mm, šířka je 2154 mm a výška je pohopouhých 1210 mm.A co botičky? No do zadu se obouvají R 19 345/30 a do předu R 18 275/35.Tak to by bylo k parametrům Viperu RT/10 no a ted sem dám pár foteček.

To jsou fotky seriovky :-) to ujde ne :-) ikdyž si nedovedu představit jak by se toto auto dalo ještě tunit ale i přesto pár tunigovejch kousků se najde.Například jeden kousek z Detroitského autosalonu.
Tak to je tak asi vše no a jaké auto bude příště? To jse nechte překvapit :-) Budeme se těšit

Tunig srázek Panenský Týnec

10. července 2007 v 20:06 Akcičky
Máme tu další letní srazík, který se koná v Panenském Týnci u Loun.Podle předpovědi počasí by opět mělo být krásně, proto si myslím že by to byl krásný víkend.No ukončim ty řeči a písnu sem nějaké info.

Při vstupu bude každý návštěvník označen barevným náramkem. Vstupenka platí po celý víkend, při opakovaném vstupu na letiště se může návštěvník tímto náramkem prokázat.Po celou dobu konání srazu bude v dostatečné míře zajištěno občerstvení v "Pivním stanu", WC a užitková voda. Prostory letiště nabízejí přenocování ve vlastních stanech na travnatém povrchu.Čeká na Vás BOHATÝ PROGRAM, při kterém se rozhodně nebudete nudit. Hlavní náplní budou sprinty na 400m a soutěž o nejhezčí vozy v rámci AZ PNEU Tuning Cup 2007. Dále Vás všechny čeká měření audia podle pravidel EMMA a dB Drag, kaskadérské vystoupení, exhibice dragsterů, spousta kvalitní hudby a mnoho dalšího.Sprinty budou rozděleny dle obsahu motoru. U motorů s přeplňováním bude pro zařazení do příslušné skupiny použit koeficient 1.7, pro NOS použijeme keficient 1.3 a pro wankelové motory koeficient 1.5. Jednotlivé soutěžní kategorie budou následující:

kategorie do 1400 ccm

kategorie do 1600 ccm

kategorie do 2000 ccm

kategorie do 2500 ccm

kategorie do 3000 ccm

kategorie do 3500 ccm

kategorie nad 3500 ccm

kategorie DIESEL do 2500 ccm

kategorie DIESEL nad 2500 ccm

kategorie SPECIAL (vozy bez SPZ, závodní vozy)Exkluzivní záležitostí zůstává, že se bude soutěžit také o nejhezčí vozy v rámci celorepublikové soutěže Tuning Cup 2007, ve které soutěží o přízeň poroty a body do celoroční tabulky ty nejkrásnější upravené vozy. Podrobné informace o soutěži hledejte ZDE. Soutěžit se bude v těchto kategoriích:

AUDI scene

BMW scene

FORD scene

HONDA scene (Honda, Acura)

JAPAN & ASIA scene (vše mimo Honda)

FRANCE scene (Peugeot, Citroen, Renault)

ITALY scene (Fiat, Lancia, Alfa Romeo)

OPEL scene

OLDIES scene (vozy starší 30 let)

OTHER scene (Americké vozy, Jaguar, Maserati, Lamborghini, Ferrari, Porsche, Mini, Rover, Volvo, Saab, Mercedes, Trabant...)

SEAT scene

ŠKODA Modern scene (Felicia a novější)

ŠKODA Oldies scene (Favorit a starší)

VW Modern scene (Corrado, Golf III, Lupo, New Beetle, Passat B4, Polo III, Sharan, Transporter T4, Vento a novější)

VW Oldies scene (Brouk, Golf II, Jetta, Passat B3, Polo II, Scirocco, Transporter T3 a starší)Pouze na naší akci budou dále uděleny nadstandardní ocenění:

Best Exterier Airbrush - nejlepší airbrush exteriéru

Best Interier - nejlepší interiér

Best Engine - designově nejkrásnější motor

Best Oldies - nejlepší vůz starší dvaceti let

Best of Best - nejlepší auto srazu

NOČNÍ TUNING

PALIČ GUMY (soutěž v gumování)Na vyhrazené ploše letiště proběhne také měření hlasitosti a kvality audia podle pravidel EMMA. Soutěžit se bude ve všech disciplínách ESPL, SQ (Sound Quality) a MM (MultiMedia). Pokud se budete chtít soutěže zúčastnit, bylo by vhodné provést registraci prostřednictvím internetových stránek, které naleznete ZDE.Divácky zajímavá je také soutěž v měření audia podle pravidel dB Drag, kde nastupují dva soutěžící v přímém souboji proti sobě. Podrobné informace o způsobu měření a pravidlech hledejte na stránkách www.dbdragteam.cz.V průběhu celého víkendu budete mít k dispozici:

Stánkový prodej tuningového příslušenství za AKČNÍ ceny

Půjčovnu minibiků a motokár

Paintballové hřiště

Tetovací a piercingový salon

Vyhlídkové lety po okolí letiště

Tandemový paraglidingCENY VSTUPNÉHO:Dospělí : 200,- Kč / osoba

Děti do 12-ti let : ZDARMA

Vjezd na letiště autem a parkování je ZDARMA