Klub StreetChallenge

21. června 2007 v 20:32 |  Akcičky
Zdravim všechny lidi rádi bychom ,,tzn.Olan a zástupce autíček Drobek :-)´´Vás pozvali na akcičku, kterou pořádá Klub StreetChallenge.Pokud se chcete dozvědět víc tak čtěte následujících pár řádek.

Pokud máte zájem o auta -tak vás určitě bude zajimat klub StreetChallenge, který pořádá závody v Praze. Jsou to závody na čas, za který účastníci (týmy) musejí projet několika kontrolními body a přijet do cíle. V závislosti na typu závodu na těchto kontrolních bodech můžou být úkoly, které každý zůčastněný tým musí splnit, nebo tam musí něco najít apod. U tohoto druhu závodů se vyplatí nejen vlastnit dobré a výkonné auto, ale hlavne znalost města, znalost nejrůznějších druhů zkratek, posadit vedle sebe dobrého navigatora a mít dobrou náladu. StreetChallenge je spojení automobilových závodů a skvělé zábavy. Více informací o těchto závodech a pravidla najdete na www.streetchallenge.unas.cz Dne 7.7.2007 se v Praze uskuteční závod typu "Herní StreetChallenge" pod názvem "Agent 007 - James Bond..." Pokud se chcete zúčastnit - více informací na www.streetchallenge.unas.cz Pokud máte nějaký klub, máme zájem o výměnu bannerů a tlačítek. Také zde máte možnost vytvoření reklamy na vaší vlastní akcí nebo sraz v našem fóru v rubrice "Akce jiných klubů".

Zajímá vás také co to je StreetChallenge?
Street Challenge je druh Street Racingu (pouliční zavody). Tento typ závodu se dělí na několik druhů. Jsou to závody na čas, za který účastníci (týmy) musejí projet několika kontrolními body a přijet do cíle. V závislosti na typu závodu na těchto kontrolnich bodech můžou být úkoly které každý zůčastněný tým musí splnit, nebo tam musí něco najít apod. U Street Challenge závodů se vyplatí nejen vlastnit dobré a výkonné auto, ale hlavne mít znalost města, znalost nejrůznějších druhů zkratek, posadit vedle sebe dobrého navigatora a mít dobrou náladu. Street Challenge je spojení automobilových závodů a skvělé zábavy. Například Herní Street Challenge je zajímaví tím, že se odehrává podle určitého příběhu a musí se při něm plnit zábavné úkoly. Nebo Street Challenge "Liška" při kterém musí myslivci (učastníci) najít "Lišku" (pohybující se po části města auto organizátora). Zůčastnit se těchto závodů může každý*. Tyto závody nejsou nezákonné, protože neporušují žádný zákon, ale zároveň nejsou legální protože je nelze zlegalizovat. Více informací a registraci najdete na
www.streetchallenge.unas.cz

Tak lidičky co si otom myslíte? My myslíme, že by to nemuselo bej marný.:-) Pokud se přihlásíte tak přejem hodně štěstí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama